Opona zimowa Michelin Alpin 6 215/55 R17 94V
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 6 215/55 R17 94V TOP-5niski poziom hałasu |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 6 215/55 R17 94V
Ceny na Michelin Alpin 6 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 215/55 R17 94H | od 1 188 zł | 1 oferta | ||
Michelin Alpin 6 215/55 R17 94V | od 1 264 zł | 1 oferta | ||
Michelin Alpin 6 215/55 R17 98V | od 846 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →