Opona letnia Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Agilis 3 (195/65 R16 104/102R) 235329 | 665 zł |
Michelin Agilis 3 ( 195/65 R16C 104/102R 8PR podwójnie oznaczone 100T ) 23 | 650 zł |
Michelin Agilis 3 ( 195/65 R16C 104/102R 8PR podwójnie oznaczone 100T ) | 658 zł |
Opona Michelin 195/65R16C AGILIS 3 104R - opony dostawcze 235329 | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R
Ceny na Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis 3 195/65 R16C 104R | od 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →