Zegarek Michael Kors MK5354
Zdjęcia 5 |
Michael Kors MK5354 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Kup Michael Kors MK5354
Wszystkie ceny 10 →Zegarek damski Złoty Michael Kors MK5354 | 525 zł |
Zegarek Damski Michael Kors MK5354 | 502 zł |
Michael Kors Parker MK5354 - Kobieta - 39 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełk | 1 369 zł |
MICHAEL KORS Zegarek Damski MICHAEL KORS LADIES GOLD TONE MK5354 | 1 369 zł |
Michael Kors Zegarek Parker MK5354 Złoty | 960 zł |
Styl i praktyczność
Zegarki amerykańskiej marki Michael Kors są wykonane w chwytliwym złotym kolorze. Metalowa koperta i bransoleta oraz tarcza są ozdobione w tym kolorze. Cała luneta pokryta kryształami Swarovskiego. Podobne kamienie pełnią rolę cyfrowych markerów „w towarzystwie” jednej liczby - „dwunastki”.
Modny design Michael Kors MK5354 nie jest sprzeczny z praktycznością. Wysoka szczelność pokrowca zapewnia modelowi ochronę przed wilgocią na poziomie WR100M. To wystarczy do pływania z płytkimi nurkowaniami.
Czas, data i chronograf
Zegarek wyświetla aktualny czas z minimalnymi błędami, o co zadba mechanizm kwarcowy z trzema wskazówkami firmy Miyota. Tarczę główną uzupełniają trzy dodatkowe. Chronograf umożliwia precyzyjne pomiary. Po uruchomieniu sekundy liczone są na tarczy w pobliżu „szóstki”, a minuty - obok „dziewiątki”. Znajduje się tam również wskaźnik 12- i 24-godzinnego formatu czasu (w pobliżu znacznika trzech godzin) oraz okienko wyświetlania daty (między „czwartą” a „piątką”).
Duży, ale wygodny
Średnica koperty Michael Kors MK5354 to 40 mm, ale ze względu na brak masywnych uszek model prezentuje się harmonijnie na każdym, nawet cienkim nadgarstku. Praktyczny składany klips jest oferowany jako zapięcie.
Podświetlenie luminescencyjne ma na celu zapewnienie dobrej czytelności wskaźników na tarczy. Co prawda na ramce jest zbyt wiele kamieni ozdobnych, które migoczą na słońcu i mogą oślepiać, co dla niektórych potencjalnych nabywców będzie zbyt duże. Generalnie Michael Kors MK5354 to zegarek designerski, funkcjonalny, a także świetnie przygotowany do pływania, czyli model na każdą okazję od publikacji po sport.