Zegarek Michael Kors MK3178
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Michael Kors MK3178 |
|
Zegarek znanej amerykańskiej marki Michael Kors, pozycjonowany przez producenta w średnim przedziale cenowym. Wykonany w klasycznym stylu i wyposażony w mechanizm kwarcowy zasilany wymienną mini-baterią. Okrągła tarcza wskazówkowa wyróżnia się minimalizmem i wygodnymi oznaczeniami - naniesiona jest zwykłymi liniami, dzięki czemu zegarek nie jest przeładowany dodatkowymi detalami.
Michael Kors MK6174 jest w całości wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, która pasuje do koloru obudowy. Tarcza pokryta jest mineralnym szkłem, które ma dobrą odporność na zarysowania, ale nie jest odporne na wstrząsy i silny nacisk. Wodoszczelność jest na niskim poziomie - produkt dobrze znosi deszcz, a nawet prysznic, ale nurkowanie w nich nadal nie jest zalecane. Średnica tarczy wynosi 40 mm, bransoletka zapinana jest na klips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Kup Michael Kors MK3178
Wszystkie ceny 9 →Zegarek Michael Kors ZEGAREK DAMSKI MICHAEL KORS SLIM RUNWAY (zx690a) | 414 zł |
Michael Kors Slim Runway MK3178 - Kobieta - 42 mm - Analogowy - Kwarc - Sz | 999 zł |
Michael Kors Runway Slim MK3178 | 999 zł |
Zegarek Męski MICHAEL KORS Mod. SLIM RUNWAY | 435 zł |
Michael Kors MK3178 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 598 zł |