Zegarek Michael Kors MK6174
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Michael Kors MK6174 |
|
Atrakcyjny damski zegarek znanej amerykańskiej marki Michael Kors, pozycjonowany przez producenta w średnim przedziale cenowym. Model wykonany w klasycznym stylu, oferujący połączenie maksymalnej wytrzymałości montażu z precyzją ruchu i łatwością obsługi. Urządzenie oparte jest na mechanizmie kwarcowym zasilanym miniaturową wymienną baterią. Klasyczna okrągła tarcza ze wskazówkami wygląda minimalistycznie i stylowo dzięki cyfrom rzymskim w oznaczeniach.
Dodatkowo stosunkowo niewielka tarcza (średnica - 36 mm) mieści kilka dodatkowych, na których można zobaczyć datę miesiąca, godzinę w formacie 12/24 itp. Zegarek może również pełnić funkcję chronografu. Zegarek Michael Kors MK6174 jest w całości wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej - zarówno okrągła koperta, jak i bransoletka zapinana na klips. Tarcza pokryta jest odpornym na zarysowania szkłem mineralnym. O sile modelu świadczy również poziom wodoszczelności - do 100 m przy ciśnieniu statycznym, dzięki czemu w takim zegarku można nawet nurkować.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michael Kors 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michael Kors.
Kup Michael Kors MK6174
Wszystkie ceny 8 →Michael Kors Damski Mini Bradshaw Zegarek Srebrny Ø 36 mm MK6174 | 819 zł |
Michael Kors Bradshaw Zegarek Srebrny Zegarki damskie Damski | 1 291 zł |
Michael Kors Mini Bradshaw MK6174 - Kobieta - 35 mm - Analogowy - Kwarc - | 1 369 zł |
MICHAEL KORS Bradshaw MK6174 OUTLET | 821 zł |
Michael Kors MK6174 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa d | 692 zł |