Opona motocyklowa Metzeler Sportec M3 160/60 R17 69W
Zdjęcia 3 |
Metzeler Sportec M3 160/60 R17 69W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Metzeler Sportec M3 160/60 R17 69W
Ceny na Metzeler Sportec M3 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Sportec M3 120/70 R17 58W | od 337 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Sportec M3 160/60 R17 69W | od 533 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Sportec M3 180/55 R17 73W | od 427 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →