Opona motocyklowa Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler Roadtec Z6 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) 1448700 | 510 zł |
Metzeler Roadtec Z6 (160/60 R17 69W) 1448700 | 472 zł |
Metzeler Roadtec Z6 ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) | 516 zł |
Opona Metzeler 160/60 ZR17 ROADTEC Z6 69W - opony motocyklowe 14487 | 495 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W
Ceny na Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec Z6 120/70 R17 58W | od 395 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 160/60 R17 69W | od 472 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 170/60 R17 72W | od 511 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 180/55 R17 73W | od 502 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec Z6 190/50 R17 73W | od 521 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →