Opona motocyklowa Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S
Ceny na Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S |
---|---|---|---|---|
Metzeler Enduro 3 Sahara 90/90 -21 54H | od 738 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 90/90 -21 54S | od 366 zł | 7 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 -18 62S | od 532 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/80 R18 62S | od 892 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 120/90 -17 64S | od 484 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65S | od 531 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 -17 65T | od 666 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 R17 65S | od 496 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 130/80 R17 65T | od 588 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 140/80 -18 70S | od 549 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Enduro 3 Sahara 140/80 R17 69H | od 865 zł | 1 oferta |
Podobne