Piła tarczowa Metabo Set KS 85 FS 691149000
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Metabo Set KS 85 FS 691149000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo Set KS 85 FS 691149000
Ceny na Metabo Set KS 85 FS 691149000 |
---|---|---|---|---|
Metabo Set KS 85 FS 691149000 | od 2 150 zł | 1 oferta | ||
Metabo KS 85 FS 601085000 | od 1 623 zł | 3 oferty | ||
Metabo KS 85 FS 601085500 | od 1 759 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →