Odkurzacz
Metabo AS 18 L PC Compact (602028850)
Zdjęcia 3 |
Metabo AS 18 L PC Compact |
|
W zestawie nie ma akumulatora i ładowarki.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo AS 18 L PC Compact
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo AS 18 L PC Compact odkurzacz akumulatorowy 18 V - karton - z ręczny | 540 zł |
Odkurzacz przemysłowy Metabo AS 18 L PC Compact | 539 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny METABO AS 18 L PC Compact | 486 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →