Opona zimowa Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V 215/50 R18 92 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV (215/50 R18 92V) 42358215 | 702 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/50 R18 92V ) 42358215 | 727 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 SUV ( 215/50 R18 92V ) | 736 zł |
Modyfikacje Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V
Ceny na Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra Snow WP6 215/50 R18 92V | od 702 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →