Opona letnia Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W 225/55 R17 97 W 225/55 R17 101 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra 5 (225/55 R17 97W) 42306870 | 683 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/55 ZR17 97W ) | 1 386 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 225/55 ZR17 97W ) 42306870 | 1 454 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W
Ceny na Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 97W | od 683 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Premitra HP5 225/55 R17 101W | od 429 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →