Opona całoroczna Maxxis Premitra AllSeason AP3 255/55 R20 110W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra AllSeason AP3 255/55 R20 110W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra AllSeason AP3 255/55 R20 110W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Premitra All Season SUV AP3 SV opony całoroczne na każdą pogodę z nowoczes | 877 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV (255/55 R20 110W) 42312250 | 783 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 255/55 R20 110W XL ) 42312250 | 800 zł |
Maxxis Premitra All Season AP3 SUV ( 255/55 R20 110W XL ) | 809 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →