Opona letnia Maxxis Mecotra MA-P5 185/60 R14 82H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Mecotra MA-P5 185/60 R14 82H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Mecotra MA-P5 185/60 R14 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MAXXIS 185/60 R14 82H MAP5 142TP00274200 | 325 zł |
Maxxis Mecotra MAP5 (185/60 R14 82H) ETP00274200 | 367 zł |
Maxxis Mecotra MAP5 ( 185/60 R14 82H ) ETP00274200 | 373 zł |
Maxxis Mecotra MAP5 ( 185/60 R14 82H ) | 378 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →