Opona zimowa Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 225/70 R16 107H
Wybierz rozmiar opony
Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 225/70 R16 107H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis MA-SW VictraSnow SUV 225/70 R16 107H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW (225/70 R16 107H) 42729835 | 456 zł |
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW ( 225/70 R16 107H XL ) 42729835 | 575 zł |
Maxxis Victra Snow SUV MA-SW ( 225/70 R16 107H XL ) | 582 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →