Bateria / akumulator Maxell Zinc 2xC
Maxell Zinc 2xC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxell Zinc 2xC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxell Super Ace R14 Jednorazowa bateria C Chlorek cynku 15 V R14PM/2 | 6 zł |
Maxell Bateria C / R14 2 szt. | 7 zł |
MAXELL BATTERY MANGANESE/ZINC R14 / C BLISTER*2 774403.04.EU | 4 zł |
2 x bateria cynkowo-węglowa Maxell R14 / C (blister) | 4 zł |
MAXELL BATTERY MANGANESE/ZINC R14 / C SHRINK*2 774404.00.EU | 4 zł |
Baterie R14 1,5V Maxell 2 sztuki | 4 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →