Opona letnia Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y 215/55 R17 98 Y |
|
Następca popularnego Matadora MP47 Hectorra 3, którego premiera odbędzie się przed sezonem letnim 2023. Słowacka marka Matador jest jedną z najważniejszych spółek zależnych wiodącego producenta opon Continental. Omawiana guma otrzymała zoptymalizowaną rzeźbę bieżnika z naciskiem na kilka ważnych parametrów: niezawodną przyczepność na „mokrej” nawierzchni, niskie opory toczenia, długą żywotność, niski poziom hałasu i wysoki komfort jazdy.
Centralny grzbiet bieżnika opony składa się z trzech podłużnych żeber usztywniających z nacięciami, które poprawiają właściwości trakcyjne i zwiększają skuteczność odprowadzania wody. Za przeciwdziałanie aquaplaningowi odpowiadają wolumetryczne wzdłużne hydrauliczne kanały ewakuacyjne. Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y charakteryzuje się stabilnością w utrzymaniu stabilności kierunkowej na torze jazdy po linii prostej, szybko reaguje na polecenia układu kierowniczego podczas wykonywania skrętów i aktywnego manewrowania oraz zmniejsza zużycie paliwa pojazdu. Model produkowany był dla szerokiej gamy samochodów osobowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Matador 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Matador.
Kup Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Wszystkie ceny 6 →OPONY PNEUMATYCZNE MATADOR 215/55 R17 98Y HECTORRA 5 XL 1581143 | 424 zł |
Matador Hectorra 5 (215/55 R17 98Y) 15811430000 | 407 zł |
Matador Hectorra 5 ( 215/55 R17 98Y XL EVc ) | 414 zł |
Matador Hectorra 5 ( 215/55 R17 98Y XL EVc ) 15811430000 | 409 zł |
Opony letnie 215/55R17 98Y Hectorra 5 Matador 2023 | 336 zł |
Opony letnie 215/55R17 98Y Hectorra 5 Matador 2024 | 345 zł |
Modyfikacje Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y
Ceny na Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y | od 336 zł | 6 oferty |