Nagrzewnica Master BV 77 E
Master BV 77 E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości nagrzewnicy Master BV 77 E:
- Średnica wylotu gazu - 120 mm
- Możliwość podłączenia termostatu pokojowego (do kupienia osobno)
Modyfikacje Master BV 77 E
Ceny na Master BV 77 E |
---|---|---|---|---|
Master BV 77 E | od 5 199 zł | 2 oferty | ||
Master BV 110 E | od 8 184 zł | 1 oferta | ||
Master BV 170 E | od 9 047 zł | 1 oferta | ||
Master BV 290 E | od 11 196 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →