Statyw Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2 |
|
Możliwość ustawienia wysięgnika centralnego w pozycji poziomej. Uchwyt Easy Link.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Manfrotto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Manfrotto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Manfrotto MK055XPRO3-BHQ2
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manfrotto MK055XPRO3-3W - Tripod - Alu 3-section horiz. column tripod with | 1 353 zł |
Statyw MANFROTTO MK055XPRO3-3W | 1 499 zł |
Tripod Manfrotto statyw 055XPRO3 z głowicą BHQ2 AF-S-MNF-056 | 1 479 zł |
Manfrotto MK055XPRO3-3W, 3 sekcje, aluminiowy,głowica 3-kierunkowa MHXPRO- | 1 482 zł |
Statyw Manfrotto Tripod Kit (MK055XPRO3-BHQ2) | 1 774 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →