Штатив Manfrotto MK290DUA3-3W
Відео 1Фото 4 |
Manfrotto MK290DUA3-3W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Manfrotto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Manfrotto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Manfrotto MK290DUA3-3W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tripod Manfrotto statyw 290 DUAL Z GŁOWICĄ MH804-3W AF-S-MNF-045 | 995 zł |
Manfrotto 290 Dual, 3 sekcje, aluminiowy, kolumna 90 st. głowica 3-kierunk | 1 121 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W | 1 069 zł |
Statyw Manfrotto 290 Dual (MK290DUA3-3W) | 1 229 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W statyw 290 Dual z głowicą MH804-3W | 1 149 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W | 1 119 zł |
Manfrotto Kit 290 Dual3 Way Tripod Czarny MFMK290DUA3-3W | 1 072 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →