Statyw Manfrotto MK290DUA3-3W
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Manfrotto MK290DUA3-3W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Manfrotto 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Manfrotto.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Manfrotto MK290DUA3-3W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tripod Manfrotto statyw 290 DUAL Z GŁOWICĄ MH804-3W AF-S-MNF-045 | 995 zł |
Manfrotto 290 Dual, 3 sekcje, aluminiowy, kolumna 90 st. głowica 3-kierunk | 1 121 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W | 1 069 zł |
Statyw Manfrotto 290 Dual (MK290DUA3-3W) | 1 229 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W statyw 290 Dual z głowicą MH804-3W | 1 149 zł |
Manfrotto MK290DUA3-3W | 1 119 zł |
Manfrotto Kit 290 Dual3 Way Tripod Czarny MFMK290DUA3-3W | 1 072 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →