Śpiwór Mammut Protect Fiber Winter 150
Zdjęcia 13 |
Mammut Protect Fiber Winter 150 |
|
W zestawie maska do spania i zatyczki do uszu.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mammut 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mammut.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mammut Protect Fiber Winter 150
Ceny na Mammut Protect Fiber Winter 150 |
---|---|---|---|---|
Mammut Protect Fiber Winter 150 | od 1 558 zł | 1 oferta | ||
Mammut Protect Fiber Winter 180 | od 1 684 zł | 3 oferty | ||
Mammut Protect Fiber Winter 195 | od 1 601 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →