Młotowiertarka Makita HR2652
Praktyczna elektryczna młotowiertarka z 3 trybami pracy, uchwytem SDS Plus, zasilaniem sieciowym i kompletnym odpylaczem z teleskopową rurą ssącą. Jest pozycjonowana jako profesjonalne lekkie narzędzie przeznaczone do wykonywania prac montażowych, demontażowych i budowlanych. Odnosi się do popularnych produktów ze średniej półki cenowej. Szczególnie dobrze sprawdza się podczas wiercenia otworów w zagospodarowanych pomieszczeniach mieszkalnych - system gromadzenia pyłu wyposażony w filtry HEPA radykalnie zmniejsza zanieczyszczenie powietrza i środowiska.
Młotowiertarka Makita HR2652 ma tradycyjny układ z silnikiem poziomym, stosunkowo kompaktowe wymiary i umiarkowaną wagę (4,3 kg z odpylaczem). Wygodne gumowe rękojeści zapewniają wygodny chwyt i redukują szkodliwy wpływ wibracji na ręce użytkownika. Narzędzie może pracować w trzech różnych trybach: dłutowanie (tryb młota pneumatycznego), udarowe i konwencjonalne wiercenie. Głównym trybem pracy jest wiercenie udarowe, a energia udaru (2,2 J) wystarcza do wykonania otworów o średnicy do 26 mm w mocnym betonie, kamieniu sztucznym/naturalnym, cegle i innych twardych materiałach mineralnych. Może również wiercić w metalu (otwory do 13 mm), drewnie i materiałach polimerowych. Obsługiwana jest regulacja częstotliwości obrotów oraz udarów. Istnieje rewers i sprzęgło zwalniające, które uruchamia się, gdy świder się zakleszczy.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita HR2652
Wszystkie ceny 7 →HR2652 Młotowiertarka z podkuwaniem SDS-PLUS 26mm 800W z pochłaniaczem pył | 1 115 zł |
Młotowierarka z filrem HEPA 2,2J HR2652 Makita | 1 019 zł |
Makita Makita Młotowiertarka sds-plus z opcją kucia 800w 2,2j + odsys hr26 | 1 315 zł |
MAKITA MŁOTOWIERTARKA SDS-PLUS Z OPCJĄ KUCIA 800W 2,2J + ODSYS HR2652 | 1 068 zł |
Makita Młotowiertarka Sds+800W Z Pochłaniaczem Pyłu M HR2652 88381875448 | 1 097 zł |
Młotowierarka z filrem HEPA 2,2J HR2652 Makita | 1 019 zł |
MŁOTOWIERTARKA SDS+800W Z POCHŁANIACZEM PYŁU | 1 158 zł |