Neyler Makita AF505
Zdjęcia 4 |
Makita AF505 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita AF505
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Sztyfty 25mm do af505 zam.bostitch bt13 | 55 zł |
Makita Gwoździe (szpilka) 25mm do AF505 5.000szt. F-31883 | 77 zł |
Gwoździe MAKITA F-31883, 25 mm, 5000 szt. | 50 zł |
Makita Makita Sztyfty 30mm do af505 zam.bostitch bt13 | 64 zł |
Makita Gwoździe szpilka 30mm 5.000szt. do AF505 (F-31896) | 65 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →