Нейлер Makita AF505
Фото 4 |
Makita AF505 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita AF505
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Makita Sztyfty 25mm do af505 zam.bostitch bt13 | 55 zł |
Makita Gwoździe (szpilka) 25mm do AF505 5.000szt. F-31883 | 77 zł |
Gwoździe MAKITA F-31883, 25 mm, 5000 szt. | 50 zł |
Makita Makita Sztyfty 30mm do af505 zam.bostitch bt13 | 64 zł |
Makita Gwoździe szpilka 30mm 5.000szt. do AF505 (F-31896) | 65 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →