Hulajnoga Madd Gear Carve Elite
Zdjęcia 15 |
Madd Gear Carve Elite |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Madd Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Madd Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Madd Gear Carve Elite
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Madd Gear Unisex młodzieżowa hulajnoga wyczynowa różowa/morska rozmiar uni | 540 zł |
Hulajnoga wyczynowa MADD GEAR Carve Elite Niebiesko-zielony | 535 zł |
Hulajnoga wyczynowa MADD GEAR Carve Elite Niebiesko-zielony 23409 | 535 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP Madd Gear Carve Elite blue/green | WYSYŁKA W 24H | 450 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →