Pralka Luxpol LXPB-75 biały
Zdjęcia 7 |
Luxpol LXPB-75 |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Luxpol LXPB-75 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Luxpol Pralko-wirówka LXPB75 (z pompą spustu wody) HWLUPRW00LXPB75 | 850 zł |
Pralko-wirówka LUXPOL Lusia LXPB-75 | 833 zł |
Luxpol Pralko-wirówka LXPB75 (z pompą spustu wody) 125692 | 834 zł |
Pralko-wirówka LUXPOL Lusia LXPB-75 | 833 zł |
Luxpol Pralko-wirówka LXPB75 (z pompą spustu wody) 125692 | 850 zł |
Pralko-wirówka LUXPOL Lusia LXPB-75 | 850 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →