Kask motocyklowy LS2 OF562 Airflow
Wideo 2Zdjęcia 12 |
LS2 OF562 Airflow |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LS2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LS2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LS2 OF562 Airflow
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LS2 Kask motocyklowy Airflow glossblack XL 305625012XL | 193 zł |
Ls2 Of562 Airflow L Camo Kask Odrzutowywielobarwny | 275 zł |
KASK OTWARTY LS2 SKUTER MOTOR CZARNY MAT OF562 XL + SŁUCHAWKI BLUETOOTH 5 | 207 zł |
Ls2 KASK LS2 OF562 AIRFLOW L SOLID MATT BLACK | 215 zł |
Ls2 KASK LS2 OF562 AIRFLOW L SOLID WHITE | 215 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →