Kask motocyklowy LS2 FF900 Valiant II
Wideo 13Zdjęcia 23 |
LS2 FF900 Valiant II |
|
Odpinana podszewka wewnętrzna. pinlock
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LS2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LS2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LS2 FF900 Valiant II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ls2 KASK LS2 FF900 VALIANT II CITIUS WHITE BLUE | 1 167 zł |
Ls2 Ff900 Valiant Ii Solid Kaskbiały | 710 zł |
Ls2 Ff900 Valiant Ii Solid Kaskniebieski | 710 zł |
Ls2 Ff900 Valiant Ii Orbit Kaskczarny Biały Srebrny | 710 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →