Rower Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17
Zdjęcia 19 |
Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lombardo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lombardo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 200 D17 28 cali damski Niebieski | 2 200 zł |
Rower crossowy LOMBARDO Amantea 200 D17 28 cali damski Niebieski LOMFC.DF2 | 2 200 zł |
Modyfikacje Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17
Ceny na Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 17 | od 2 200 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 19 | od 2 300 zł | 3 oferty | ||
Lombardo Amantea 200 D 28 2022 frame 21 | od 2 300 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →