Klawiatura
Logitech Slim Folio for iPad 7th Gen (920-009652)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Logitech Slim Folio for iPad 7th Gen |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Slim Folio for iPad 7th Gen
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LOGITECH Etui z klawiaturą LOGITECH Slim Folio do iPad (7. generacji) Graf | 449 zł |
Logitech Slim Folio iPad 10.2" (7th gen) - UK - Etui z klawiatur? - UK Eng | 476 zł |
Logitech Slim Folio with Integrated Bluetooth Keyboard for iPad 7th Gen KL | 449 zł |
Logitech Slim Folio keyboard and cover for Apple IPad 7th 920-009474 | 363 zł |
Logitech Slim Folio for iPad (7th, 8th, & 9th generation) - GRAPHITE - UK | 449 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →