Podpórka pod nadgarstek Logitech MX Palm Rest (956-000001)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Logitech MX Palm Rest |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech MX Palm Rest
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech MX Palm Rest - keyboard wrist rest | 81 zł |
Logitech MX Palm Rest Grafitowy MY-P-LOG-032 | 84 zł |
Podkładka LOGITECH MX Palm Rest | 84 zł |
Logitech MX PALM REST | 84 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →