Kamera internetowa Logitech HD Webcam C310
Wideo 20Zdjęcia 10 |
Logitech HD Webcam C310 |
|
. Kamera internetowa klasy średniej przeznaczona do użytku z komputerem, w tym oraz do komunikacji wideo: posiada uchwyt na monitor i własny wbudowany mikrofon. Rozdzielczość obrazu - 1,3 megapiksela, z możliwością programowego zwiększenia do 5 megapikseli, wideo - 1280x720 (HD). Połączenie i zasilanie odbywa się przez USB. Dodatkowe funkcje obejmują czujnik ruchu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech HD Webcam C310
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HD WEBCAM C310 HD QUICKCAM VID 720P czarny 960-000637 | 169 zł |
LOGITECH Kamera LOGITECH HD Webcam C310 Czarny | 219 zł |
Kamera internetowa LOGITECH HD Webcam C310 | 220 zł |
Logitech HD C310 960-001065 webcam 960-001065 | 97 zł |
Kamera internetowa LOGITECH HD Webcam C310 | 220 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →