Inhalator (nebulizator) Little Doctor LD-220C
Little Doctor LD-220C |
|
W zestawie 3 wielokolorowe nebulizatory A, B, C oraz filtry inhalacyjne LD-N055 (5 szt.).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Little Doctor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Little Doctor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Little Doctor LD-220C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inhalator tłokowy LD-220C | 126 zł |
Little Doctor Inhalator LD-220C | 121 zł |
Inhalator nebulizator, dla dzieci i dorosłych LITTLE DOCTOR LD-220C | 133 zł |
Little Doctor Inhalator tłokowy LD-220C | 142 zł |
AQUAJET Little Doctor inhalator LD-220C Little Doctor inhalator - nebuliza | 121 zł |
Little Doctor inhalator - nebulizator LD-220C | 121 zł |
Inhalator tłokowy Little Doctor LD-220C | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →