System MESH LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) (MX5502)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 30 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Moc nadajnika może być ograniczona w zależności od regionu dostawy.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Velop Atlas Pro 6 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LINKSYS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LINKSYS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack)
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Linksys Atlas Pro 6: Dual-Band Mesh WiFi 6 System AX5400 (2-Pak) - Mesh ro | 1 036 zł |
Linksys MX5502-KE NET-WLRD-LNK-092 | 1 319 zł |
Router LINKSYS Atlas Pro 6 MX5502-KE | 1 316 zł |
Router LINKSYS Atlas Pro 6 MX5502-KE | 1 316 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack)
Ceny na LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) | od 578 zł | 10 oferty | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) | od 1 036 zł | 14 oferty | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) | od 1 496 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →