Klimatyzator LIN TAC-07CPB/PSL 15 m²
Zdjęcia 27 |
LIN TAC-07CPB/PSL 15 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:15 m²
Pobór mocy:790/- W, klasa energetyczna chłodzenia A
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TAC-07CPB/PSL
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LIN TAC-07CPB/PSL 15 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lin TAC-07CPB/PSL Czarny | 999 zł |
Lin TAC-07CPB/PSL Biały | 999 zł |
Lin TAC-07CPB/PSL Biały | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →