Bojler LIN LIFVD1 50
Zdjęcia 15 |
LIN LIFVD1 50 50 l80 l |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LIN LIFVD1 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny LIN LIFVD1 50 l Biały | 700 zł |
Bojler elektryczny LIN LIFVD1 50 l Biały | 700 zł |
Modyfikacje LIN LIFVD1 50
Ceny na LIN LIFVD1 50 |
---|---|---|---|---|
LIN LIFVD1 50 | od 700 zł | 3 oferty | ||
LIN LIFVD1 80 | od 870 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →