Kuchenka LIN LI-35P2N czarny
Zdjęcia 4 |
LIN LI-35P2N czarny 2022 rokzabezpieczenie przed dziećmi |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LIN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LIN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LIN LI-35P2N czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka indukcyjna Lin LI-35P2N | 429 zł |
Kuchenka nastawna LIN LI-35P2N | 399 zł |
Kuchenka Indukcyjna Li-35P2N Podwójna 3500W Timer | 438 zł |
Kuchenka Indukcyjna Li-35P2N Podwójna 3500W Timer | 517 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →