Lodówka Liebherr CUfb 2831 granatowy
Zdjęcia 5 |
Liebherr CUfb 2831 granatowy |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Liebherr 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Liebherr.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Liebherr CUfb 2831 granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Liebherr CUfb 2831 | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CUfb 2831 (22)8777777- Autoryzowany sprzed | 2 899 zł |
Chłodziarko-zamrażarka LIEBHERR CUfb 2831 (22)8777777- Autoryzowany sprzed | 2 899 zł |
Modyfikacje Liebherr CUfb 2831
Ceny na Liebherr CUfb 2831 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CUfb 2831 granatowy | od 2 899 zł | 4 oferty | ||
Liebherr CUno 2831 pomarańczowy | od 2 899 zł | 4 oferty | ||
Liebherr CUkw 2831 zielony | od 2 899 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →