Odtwarzacz Lenco Xemio-560
Zdjęcia 13 |
Lenco Xemio-560
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Xemio-560
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco Xemio-560
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco Odtwarzacz MP4 Xemio-560 odtwarzacz MP4 8 GB pamięć ekran LCD różowy | 183 zł |
Lenco Xemio-560BU - odtwarzacz mp4, niebieski | 176 zł |
Lenco Odtwarzacz MP4 Xemio-560 odtwarzacz MP4 8 GB pamięć ekran LCD niebie | 234 zł |
Lenco Xemio-560PK - odtwarzacz mp4, różowy | 176 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →