Przedłużacz Legrand 049472
Zdjęcia 5 |
Legrand 049472 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand 049472
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Legrand 049472 Przedłużacz Czarny 15 m | 30 zł |
Listwa zasilająca LEGRAND 049472 | 54 zł |
Legrand 049472 3 gniazda 1,5m Czarno-grafitowy | 30 zł |
Przedłużacz 3x230V przewód 1,5m czarny | 41 zł |
Legrand 049472 3 gniazda 1,5m Czarno-grafitowy | 60 zł |
Przedłużacz 3x2P+Z, z przewodem 1.5M - czarny/grafitowy Legrand 049472 | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →