Plecak Lefrik Handy 12 l
Zdjęcia 99 |
Lefrik Handy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lefrik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lefrik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lefrik Handy 12 l
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lefrik - Plecak na laptopa Handy XL- tkanina z recyklingu - 15L - 40x30x14 | 302 zł |
Plecaki Lefrik Handy Backpack - Bauhaus/Block | 292 zł |
Lefrik Plecak Handy P8699 Czarny | 200 zł |
Plecak Lefrik Handy Mini Sorolla Block | 180 zł |
Lefrik - Plecak Handy Mini- Na co dzień Kamień niebieski | 215 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →