Karta sieciowa Lanberg NC-1200-WI
Lanberg NC-1200-WI
2022 rokDual-band
Podłączenie:USB 3.2 gen1, LAN 1 port
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NC-1200-WI
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lanberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lanberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lanberg NC-1200-WI
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanberg Karta sieciowa USB AC1200 dual 2 wewnętrzne anteny NC-1200-WI NKLA | 54 zł |
Lanberg NC-1200-WI NET-WLK-LBG-001 | 53 zł |
Lanberg Karta sieciowa USB AC1200 dual 2 wewnętrzne anteny NC-1200-WI NKLA | 63 zł |
Lanberg Karta sieciowa USB AC1200 dual 2 wewnętrzne anteny NC-1200-WI 5043 | 54 zł |
Karta sieciowa Lanberg AC1200 Dual Band (NC-1200-WI) | 61 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →