Karta sieciowa Lanberg NC-0150-WI
Lanberg NC-0150-WI
2022 rok
Podłączenie:LAN 1 port
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NC-0150-WI
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lanberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lanberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lanberg NC-0150-WI
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lanberg Karta sieciowa USB NANO N150 1 wewnętrzna antena NC-0150-WI NKLAGP | 23 zł |
Lanberg NC-0150-WI NET-WLK-LBG-005 | 25 zł |
Lanberg Karta sieciowa USB NANO N150 1 wewnętrzna antena NC-0150-WI NKLAGP | 29 zł |
Lanberg Karta sieciowa USB NANO N150 1 wewnętrzna antena NC-0150-WI 50430 | 23 zł |
Karta sieciowa Lanberg N150 (NC-0150-WI) | 25 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →