Suszarka Lafe SWS-001.1
Zdjęcia 5 |
Lafe SWS-001.1 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe SWS-001.1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Suszarka do włosów SWS-0011 LAFSUS44843 | 78 zł |
Suszarka do włosów Lafe SWS-001.1 | 49 zł |
Suszarka LAFE SWS-001.1 | 30 zł |
Lafe LAFE SUSZARKA TURYSTYCZNA SWS-001.1 | 52 zł |
Suszarka LAFE SWS-001.1 | 30 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →