Suszarka Lafe SWJ-003
Zdjęcia 6 |
Lafe SWJ-003 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe SWJ-003
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAFE SWJ-003 Suszarka do włosów Srebrny 2200 W LAFSUS47214 | 125 zł |
Lafe Suszarka do włosów SWJ-003 HPLAFSUSWJ00300 | 57 zł |
Suszarka do włosów Lafe SWJ-003 LAFSUS47214 | 69 zł |
Suszarka LAFE SWJ-003 | 58 zł |
Lafe Suszarka do włosów SWJ-003 119656 | 63 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →