Kuchenka Lafe KEW002 biały
Zdjęcia 6 |
Lafe KEW002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe KEW002 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka elektryczna Lafe KEW002 | 119 zł |
Kuchenka nastawna LAFE KEW002 | 107 zł |
Płyta wolnostojąca Lafe KEW002 (LAFKUC45932) | 105 zł |
Lafe Kuchenka elektryczna dwupalnikowa KEW002 | 107 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →