Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M4132IDN (1102P13NL0)
Wideo 2Zdjęcia 17 |
Profesjonalny, wysokowydajny laserowy wielofunkcyjny format 4 w 1 A3 z automatycznym dwustronnym (duplex) drukiem monochromatycznym, automatycznym podawaniem oryginałów do skanera, możliwością szybkiego kopiowania i faksowania. Jest pozycjonowany jako produkt wyższej półki cenowej, przeznaczony do pracy w grupach roboczych średnich i dużych biur. Różni się szybkim, autorskim drukiem laserowym, może drukować do 32/17 str./min na A4/A3 i kopiować do 32/12 str./min.
Jakość wydruków (druk 1200 dpi, kopiowanie 600 dpi) również zasługuje na wysoką ocenę pozytywną. Ważną cechą wyróżniającą urządzenie Kyocera ECOSYS M4132IDN MFP jest bardzo wysoki zasób bębna obrazowego przeznaczonego na 300 000 stron oraz pojemne kasety z tonerem TK-6115 o wydajności 15 000 stron (kaseta startowa jest załadowana tylko w 20% - 3000 stron ). Wbudowany port Ethernet LAN umożliwia szybką integrację urządzenia wielofunkcyjnego z istniejącymi środowiskami sieciowymi.
Obsługiwany jest pełny zestaw technologii zapewniających bezpieczeństwo i separację uprawnień użytkowników, dzięki chipowi NFC pozwala na szybką autoryzację na urządzeniu w celu uzyskania niezbędnych uprawnień. Może skanować do komputera, serwera FTP, poczty e-mail lub pamięci USB. Dostarczane są duże tace podawania/wyprowadzania papieru (do 600 stron). Konfiguracja urządzenia wielofunkcyjnego odbywa się za pomocą intuicyjnego, kolorowego ekranu dotykowego.
Kup Kyocera ECOSYS M4132IDN
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys M4132idn/Plus czarno-biały drukarka | 27 292 zł |
KYOCERA ECOSYS M4132idn Laser A3 1200 x 1200 DPI 32 1102P13NL0 | 8 329 zł |
KYOCERA ECOSYS M4132idn Laser A3 1200 x 1200 DPI 32 1102P13NL0 | 8 332 zł |