Opryskiwacz Kvazar Venus Super 360° 1.5L (WOV.1424)
Zdjęcia 5 |
Kvazar Venus Super 360° 1.5L 1.5 l2 l |
|
Przegubowa wylewka umożliwia rozpylanie w trudno dostępnych miejscach.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kvazar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kvazar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kvazar Venus Super 360° 1.5L
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kwazar Venus Super spryskiwacz z pompką 360 stopni 15 l do ogrodu środek o | 104 zł |
Opryskiwacz Kwazar 1,5l Venus Super V | 90 zł |
Kwazar Opryskiwacz ręczny kompresyjny Venus Super 360 1,5L NBR (202-6030-2 | 77 zł |
Opryskiwacz Venus Super 360 1,5 l | 77 zł |
Kwazar Opryskiwacz venus super 360 1,5l nbr | 75 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Kvazar Venus Super 360° 1.5L
Ceny na Kvazar Venus Super 360° 1.5L |
---|---|---|---|---|
Kvazar Venus Super 360° 1.5L | od 58 zł | 10 oferty | ||
Kvazar Venus Super 360° 2L | od 64 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →