Etui z klapką Krusell Orbit Flex
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krusell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krusell.
Kup Krusell Orbit Flex
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Krusell Orbit Flex skórzane etui do Sony Ericsson Aspen - czarne KR75478Piękne szare wnętrze z czarną stroną zewnętrzną
Wykonane z wysokiej jakości materiałów
Specyficzna obudowa modelu zaprojekt... więcejowana tak, aby pasowała do Sony Ericson Aspen
Wycięcia i otwory dla pełnego dostępu do funkcji telefonu
Zabezpiecz swój telefon komórkowy i bezpiecznie
Stylowe etui marki Krusell Amazon.pl
Złóż skargę | | 26 zł | | |
|
| Krusell Orbit Flex etui do Blackberry Bold 9700 KR75457Etui Premium Executive
Ręcznie wykonane
Specyficzna dla modelu obudowa wyposażona w Multidapt
Wycięcia i otwory dla wszyst... więcejkich potrzebnych funkcji
Solt do kart pamięci, kart kredytowych i wizytówek. Amazon.pl
Złóż skargę | | 65 zł | | |
|
| Krusell Orbit Flex skórzane etui do Samsung Galaxy S - czarne KR75510Pełny dostęp do wszystkich portów i funkcji
Piękne szare wnętrze ze stylową czernią na zewnątrz
Kompatybilny z urządzeniem... więcejGT-i9000 Galaxy S
Wykonane z wysokiej jakości materiałów
Zabezpiecz swój telefon komórkowy przed uderzeniami i zarysowaniami Amazon.pl
Złóż skargę | | 65 zł | | |
|
| Krusell Orbit Flex pokrowiec na telefon komórkowy HTC Mozart 7 75493Etui skórzane premium na telefon HTC Mozart 7
Nieograniczone rozmowy telefoniczne i bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji... więceji złączy
Zdejmowany i opatentowany system klipsów firmy Multidapt zapewnia najlepszy możliwy komfort noszenia
30 lat gwarancji na materiał i wady wykonania
Zakres dostawy: Krusell Orbit Flex torba, Multidapt 360° obrotowy klips do paska z 8 pozycjami mocowania Amazon.pl
Złóż skargę | | 71 zł | | |
|
| Krusell Etui Orbit Flex do Nokia N97 Mini - czarne KR75456Specyficzna obudowa modelu wyposażona w Multidapt
Wycięcia i otwory na wszystkie potrzebne funkcje telefonu
Miejsca na kart... więcejy pamięci, kredytowe i wizytówki
Stylowy produkt marki Krusell
Zaprojektowany specjalnie do zestawów słuchawkowych Nokia N97 Amazon.pl
Złóż skargę | | 65 zł | | |
Dynamika cen dla Krusell Orbit Flex